Neden Avantajlı Otel?

Sevgili Dentaltermin misafirimiz,

İstanbul’daki diş tedaviniz süresince konaklama ihtiyaçlarınız için, diş merkezimize 100 metre ( 2 dk. ) mesafede ATAŞEHİR‘de ve ayrıca isterseniz KADIKÖY ve KARAKÖY‘de bulunan otelleri önerebiliriz. Oteller uzun süredir misafirlerimizin kaldığı, diş merkezimizle 24 saat iletişimde olan, özellikle tedavi sonrası ihtiyaçlarınız olacak; 48 saat buz, çorba ve ağrı kesici ayrıcalıkları ile sizlere hizmet vermektedir. Otellerin hizmet kalitesi Dentaltermin Koordinatörümüz tarafından düzenli olarak kontrol edilmekte ve memnuniyet takibi yapılmaktadır.

19 €’dan başlayan fiyatlarla yeriniz ayırtın!

Takibimizde, yakınımızda ve uygun fiyata konaklayın!

Türkiye yılda 39.226.226 ziyaretçi ile Dünya’nın en çok turist çeken 6. Ülkesi. Yıllar içerisinde Turizm konusunda önemli ataklar gerçekleştiren ve her geçen yıl turizm kapasitesini ve kalitesini geliştiren bir ülkedir. Konuksever, sıcak, kaliteli hizmet ve dünya standartlarında tesisler ile her yıl milyonlarca turistin tercihi olan Türkiye sağlık anlamında sahip olduğu yerli ve uluslar arası yatırımlar sağlık turizminde de yeni gözdesi konumunda.

Sağlık turizmi için Türkiye’yi ziyaret eden konuklar, uluslar arası standartların üzerinde tıbbi cihazlar, deneyimli hekim kadrosu tarafından tedavi olma imkanı bulurken, sağlık merkezlerine yakın mesafedeki konaklama tesisleri ile, konuklar Türkiye’nin doğal güzellikleri ve hareketli şehir yaşamının tadını çıkarma imkanı buluyor.

Dünya çapında bir kıyaslama yapıldığında Türkiye 51 JCI akredite sertifikalı hastanesi ile ilk sırada yer almaktadır. 1200’ün üzerinde devlet ve özel hastane ile hastalara geniş bir ağ sunulmaktadır.Özel sağlık hizmeti sağlayan kuruluşların 300’ü uluslar arası sağlık merkezleri ile yakın ilişki içindedir.

Organ nakli, genetik testler, Nöroşirurji, Göz ( Dünya’nın en büyük göz kliniği ağı İstanbul’da bulunmaktadır), Kardiyoloji, Ortopedi, Plastik Cerrahi ve Diş alanlarında elde edilen önemli başarılar Türkiye’yi sağlık turizminde ön plana çıkarmaktadır.

Bu kapsamda Dentaltermin; ulaşım, konaklama ve en doğru ve en kaliteli kliniklerde VIP kalitesinde tedavi imkanı sunmaktadır. Memnuniyet esası ile çalışan seçkin kadrosu kaliteli çalışma ortamı ile marka değerini korumakta ve hizmet konusunda dünya standartlarının üzerindedir.